Škoda Fabia - PROMO

Máme pro Vás novou akci Škoda Fabia - PROMO. Jedná se o zvýhodněnou cenu 300,- Kč/den.  U této akce je zahrnut volný limit 50km/ den [1.500km/ měsíc] (pokud přejedete limit 50km, bude Vám účtována denní sazba dle ceníku). Pouze tento automobil je polepen v našich reklamních barvách.

Image

Dodávka na Hodinu

Potřebujete převést větší náklad a nevejde se vám od vašeho automobilu? Pomůže vám naše nová akce "Dodávka na hodinu". Zapůjčíme vám dodávku za cenu 150Kč na hodinu. Minimální doba zápůjčky jsou 3 hodiny + účtujeme 2,-Kč za každý ujetý km. Akce je možná pouze ve všední dny tzn. Po-Pá a to od 9-17hod.

Image

Akce víkend

Spustili jsme novou službu Víkend. Jedná se o víkendový zvýhodněný tarif od Pá  – Po (9:00). Akce Víkend se vztahuje na kompletní nabídku vozidel naší autopůjčovny a zahrnuje standardní výbavu a podmínky pronájmu aut naší půjčovny za zvýhodněnou víkendovou cenu.

Image

Parkování pro Váš vůz zdarma

Pokud si u nás zapůjčíte obytný automobil (vztahuje se i na jakýkoliv jiný pronájem), můžete u nás zdarma parkovat Vaš automobil. A jestliže budete mít zájem, můžete si nechat Váš zaparkovaný vůz od nás profesionálně vyčistit.

Image